Notice: Undefined variable: title2 in /home/xyxegbnj/public_html/templates/prom/html/mod_custom/banner.php on line 33

Notice: Undefined offset: 13 in /home/xyxegbnj/public_html/templates/prom/html/mod_custom/banner.php on line 33

PROM - Konsultacje zewnętrzne
dokumentu pt. „Strategia racjonalizacji strat i ograniczania marnotrawstwa żywności”

Przedstawiony projekt dokumentu pod nazwą „Strategia racjonalizacji strat i ograniczania marnotrawstwa żywności” jest pierwszą w Polsce próbą kompleksowego zajęcia się problemem przeciwdziałania stratom i ograniczania marnotrawstwa żywności na poziomie krajowym wraz z analizą stanu obecnego.

Należy zaznaczyć, że jest to dokument projektowy, a nie strategiczny w rozumieniu ustawy z dnia 6 grudnia 2006 r. o zasadach prowadzenia polityki rozwoju (Dz.U. 2006 r. nr 227 poz. 1658).

Rolą Strategii jest wskazanie kierunków interwencji oraz zarekomendowanie priorytetów działań zmierzających do ograniczania marnotrawstwa żywności w kraju, w tym rozwiązań legislacyjnych i samoregulujących.

Konsultacje zewnętrzne prowadzone są przy uwzględnieniu zasad: dobrej wiary, powszechności, przejrzystości, responsywności, koordynacji, przewidywalności oraz zasady poszanowania dobra ogólnego.

TEMAT KONSULTACJI:

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa opracował projekt dokumentu pt. "Strategia racjonalizacji strat i ograniczania marnotrawstwa żywności” w ramach realizacji zadania Nr 5 projektu pn. „Opracowanie systemu monitorowania marnowanej żywności i efektywnego programu racjonalizacji strat i ograniczania marnotrawstwa żywności” – PROM.

TERMIN I FORMA KONSULTACJI SPOŁECZNYCH

Konsultacje będą trwały: do 19 sierpnia 2021
Forma konsultacji: formularz konsultacyjny przekazany drogą mailową

KONSULTOWANY DOKUMENT

Projekt Strategii racjonalizacji strat i ograniczania marnotrawstwa żywności

FORMULARZ KONSULTACYJNY – PROSIMY O WYPEŁNIENIE I PRZEKAZANIE SWOJEJ OPINII

Formularz zgłoszeniowy uwag do projektu Strategii

Formularze można składać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przesłanie powyższego formularza wraz ze zgłoszonymi uwagami jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych w celach związanych z zapewnieniem komunikacji w sprawie konsultacji projektu.

W PRZYPADKU PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

Konsultacje społeczne realizuje Departament Innowacji KOWR

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAŁĄCZNIKI

Informacja dotycząca przetwarzania przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa danych osobowych

  • akt-1.jpg
  • akt-2.jpg
  • akt-4.jpg
  • akt-5.jpg
  • akt-7.jpg
  • akt-8.jpg
  • akt-9.jpg
  • akt-10.jpg

Czytaj także

Więcej aktualności

Adres korespondencyjny:
Al. Jerozolimskie 30 lok. 8
00-024 Warszawa

tel.: (22) 654 64 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.